הזמנת שטיחים אונליין: טיפים לבחירת שטיחים בסגנון בוהו-שיק

הזמנת שטיחים אונליין: טיפים לבחירת שטיחים בסגנון בוהו-שיק

בוהו-שיק הוא סגנון עיצובי צבעוני, אקלקטי ובלתי פורמלי שמשלב בין אמנות וקירור. כאשר אתה מחפש להביא את האווירה המיוחדת הזו לחלל שלך באמצעות הזמנת שטיחים אונליין, ישנם מספר טיפים שיכולים לעזור לך לבחור בהצלחה את השטיחים המתאימים:

1. דפוסים וצבעים בוהו

בוהו-שיק מכיל דוגמאות רבות, כולל פרחים, צמחים, ציורי ג’יפסי וצבעים חמים ועזים כמו אדום, כחול, ירוק וכתום. בחר בשטיחים שמשלבים דפוסים עשירים וצבעים חיים כדי ליצור אווירה רומנטית ומיוחדת בחלל.

2. חומרים טבעיים וטקסטורות

שטיחים בסגנון בוהו-שיק שטיחים גאומטריים יכולים להיות עשויים מחומרים טבעיים כמו צמר, כותנה או קנבס, ולהכיל טקסטורות מעניינות כמו תחרה או תפירות מיוחדות.

3. גודל השטיח

בחר בגודל השטיח שיתאים למידות החלל ולשימוש היומיומי שלו. שטיחים בסגנון בוהו-שיק יכולים להיות קטנים ומגוונים או גדולים ומרשימים, תלוי בסגנון העיצובי שאתה מחפש.

4. תיאום לסגנון החלל

ודא שהשטיח מתאים לסגנון העיצובי הכללי של החלל. בוהו-שיק משלב בין אמנות ציפורני המעריצה לסגנון פנים אישי וקסם עתיק. וודא שהשטיח משלב את הסגנון הביתי הכללי והאסתטי.

5. בחירת סוג השטיח

השטיחים בסגנון בוהו-שיק יכולים להיות מזרנים עם תפירות ידניות, שטוחים עם דוגמאות גיאומטריות או שטיחים משובצים עם דוגמאות צבעוניות.

6. בדיקת איכות החומר

ודא שהשטיח נעשה מחומרים איכותיים ועמידים. בחר בחומרים שניתן לנקות בקלות ושישמרו על איכותם לאורך זמן.

בסיכום, בחירת שטיח בסגנון בוהו-שיק באמצעות הזמנת שטיחים אונליין היא אפשרות נפלאה להוסיף אופי ואישיות לכל חלל בבית. תכנן את הבחירה שלך בקפידה, עם דגש על הפרטים הקטנים והסגנון האישי שלך, ותהנה משטיח שיתאים בדיוק לסגנון החלל ולאסתטיקה הכללית של הבית שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *